Rubriky:

Sázení

Duel expertů: 53. kolo

25. dubna 2008 17:03

Nepříliš vydařené kolo mají za sebou oba účastníci Duelu expertů. Volnasek i Eurotiper trefili po jednom zápase, a tak je rozdíl mezi nimi stále minimální. Vylepší si tento víkend svou bilanci, která je stále v kladných číslech? Sledujte Duel expertů!

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 52. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Eisbaren - Koln
Linkoping - HV 71
Lillestrom - Molde
1
1
1
1.90
2.20
1.71
9/10
8/10
9/10
2:2
2:0
1:1
ko
ok
ko
Celkem vsazeno: 1351
Celkem výhra: 1385.68
Úspěšnost: 102.6%

eurotiper - 52. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Nancy - Le Mans
Emmen - Veendam
Parma - Neapol
1
1
1
1.85
1.80
1.60
7/10
6/10
7/10
1:1
3:2
1:2
ko
ok
ko
Celkem vsazeno: 1071
Celkem výhra: 1093.28
Úspěšnost: 102.1%

53. kolo

volnasek

Hull - Crystal Palace
Tip: 1
Kurs: 2.10
Vklad: 9/10

Další kolo 2. anglické ligy přinese o víkendu zajímavý souboj jednoho z aspirantů na postup mezi elitu - týmu Hull s mužstvem Crystal Palace. Domácí mají reálnou šanci postoupit přímo a tak chtějí-li v příštím ročníku hrát Premier League, musí sbírat body. Na vlastní půdě patří k nejlepším celkům a tuto bilanci potvrdí i proti hostům, kteří můžou postoupit sice také, ale nejspíš už jen z baráže. Věřím tedy domácím, že motivace být v elitě je požene k vítězství a zisku 3 bodů.

Tottenham - Bolton
Tip: 1
Kurs: 1.80
Vklad: 9/10

Tento duel Premier League je pro mě zajímavý zejména z pohledu hostů z Boltonu, kteří to se záchranou myslí asi vážně. Po sérii šesti neúspěšných zápasech, v nichž získali pouze jediný bod přišli dvě výhry - doma 1:0 s celkem West Ham a poté dokonce 1:0 i na půdě Middlesbrough. Na zlepšení formy a šancí na záchranu budou chtít navázat jistě i v Tottenhamu, ale podle mě vyjdou tentokrát naprázdno. Domácí totiž čekají již čtyři kola na výhru a dá se očekávat, že právě proti zachraňujícímu se Boltonu konečně uspějí a získají opět 3 body.

Burnley - Cardiff
Tip: 0
Kurs:
3.20
Vklad: 8/10

Dalším zajímavým duelem 2. anglické ligy bude jistě i zápas mezi celky Burnley a Cardiff. Obě mužstva mají ještě šanci probojovat se do baráže a každý bod je pro ně důležitý. Lépe jsou na tom zatím v tabulce domácí, kteří budou chtít jistě zvítězit a připsat si plný bodový zisk. Hosté z Cardiffu však po dvou prohrách v řadě budou chtít získat také nějaký ten bodík a tak předpokládám, že na horké půdě svého hostitele se jim to podaří a odvezou si bod za remízu..


eurotiper

Fiorentina - Sampdoria
Tip: 1
Kurs:
1.85
Vklad: 7/10

V posledních čtyřech kolech italské Serie A bude zajímavé sledovat boj o čtvrté místo zabezpečující účast v předkole Ligy mistrů. Momentálně čtvrtá Fiorentina má náskok před pátým AC Milán 4 body. Stejný počet bodů jako Milán má i šestá Sampdoria Janov. Duel mezi Fiorentinou a Samdorií může velmi promluvit do boje o Ligu mistrů. Fiorentina hraje doma ve výborné formě, naposledy prohrála 3. února s AC a od té chvíle má sérii šesti výher v řadě. I když bude Sampdoria těžký soupeř, domácím by se mělo podařit navázat na loňské vítězství 5:1 a prodloužit tak vítěznou sérii, čímž by se výrazně přiblížili k vysněné Lize mistrů.

Reggina - Parma
Tip: 1
Kurs:
1.75
Vklad: 7/10

Zápas mezi Regiinou a Parmou bude z opačného konce tabulky. Jde o přímý souboj o záchranu, v kterém by mělo rozhodnout domácí prostředí. I přesto, že je Reggina poslední již doma 5 zápasů nenašla přemožitele a dokázala zdolat mužstva jako Juventus či Sampdoria. Parma venku ještě nezvítězila a důležité body by tak měl získat domácí tým.

Norimberk - Bielefeld
Tip: 1
Kurs:
1.75
Vklad: 7/10

V německé Bundeslize je boj o záchranu velmi zajímavý a vyrovnaný, neboť posledních 5 týmů děli pouze čtyři body. Norimberk se po nevydařeném vstupu do jarní části propadnul až na úplné dno tabulky, ale v posledních kolech již zaznamenal dvě jasná vítězství. Proti Bielefeldu, který venku uhrál pouze 7 bodů, by měl získat další vítězství. I přes špatnou formu si totiž Norimberk dokázal na jaře udržet domácí neporazitelnost.

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení