Hernych se ve Vídni utká s Crivoiem

Tenisová sezóna pokračuje ve Vídni a v rakouském hlavním městě se třicetiletý český reprezentant Jan Hernych utká s Rumunem Victorem Criovoiem. Vítěz podniku kategorie 250 si vedle tohoto počtu bodů odveze i 86 500 eur.

Tenista Jan Hernych na turnaji v Cincinnati

Pražský rodák Hernych letos postoupil do semifinále turnaje v Záhřebu, na US Open prohrál ve druhém kole s Rusem Davyděnkem. Naposledy ve Stockholmu podlehl v prvním kole Argentinci Monacovi.

Sedmadvacetiletý Crivoi je v žebříčku ATP na 11. příčce, letos bukurešťský rodák došel do finále challengeru v Neapoli, o kolo dříve skončil v Rabatu.

Oba tenisté se v kariéře ještě neutkali.

Vítěz námi vybraného zápasu se v dalším kole může utkat s Němcem Kohlschreiberem, turnajovou čtyřku čeká duel s kvalifikantem.

Na vítězství Hernycha si můžete vsadit v kursu 1,3, na výhru Crivoie vypsali bookmakeři Tipsportu  kurs 2,93.