Házenkáři dohánějí v play-off o MS ztrátu ze Srbska

Čtyři branky ztráty si z úvodního utkání play-off o mistrovství světa ze Srbska přivezli čeští házenkáři. Svěřenci trenéra Liptáka mají ale v plzeňské odvetě výhodu domácího prostředí a hodlají se na šampionát probojovat.

Ilustrační foto

Oba týmy se totiž utkaly ve stejné fázi před minulým mistrovstvím světa, Srbové v domácí bouřlivé odvetě smazali náskok českých reprezentantů z prvního zápasu a díky více vstřeleným gólům na hřišti soupeře před dvěma lety postoupili.

Před týdnem v Niši zvítězili Srbové 27:23, když v poločase vedli už o sedm gólů. Po mizerné první půli se Češi vzchopili a dokázali snížit na přijatelný rozdíl. Čtyři neproměněné sedmičky však Liptákovi radost udělat nemohly. Po čtyřech gólech vstřelili Jícha a Filip, z domácích byl s osmi trefami nejlepší Sešum.

Na vítězství českých házenkářů si můžete vsadit v kursu 1,27, na výhru Srbů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,41. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 11.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!