Luczak se o semifinále v Kitzbühelu utká s Crivoiem

Nejen na prestižním turnaji ve Washingtonu se bojuje o body do žebříčku ATP. V Kitzbühelu se hraje challenger, do jehož semifinále by v pátek postoupili Peter Luczak a Victor Crivoi. Australský tenista v prvním kole porazil Jana Mináře, Rumun pak vyřadil nasazenou pětku Phaua z Německa.

Ilustrační foto

Luczak letos postoupil do čtvrtfinále v Sydney a v Santiagu de Chile, do stejné fáze se třicetiletý tenista probojoval poté až v červnu v Hertogenboschi. Naposledy v Gstaadu Luczak prohrál v prvním kole s Brandsem.

Osmadvacetiletý Crivoi je v žebříčku na 229. místě, letos rodák z Bukurešti postoupil do čtvrtfinále challengeru v Bucaramanze, Monze, Římě a Košicích. Ještě o kolo dále postoupil v rumunském Aradu.

Oba tenisté se utkali dvakrát, v obou případech zvítězil Luczak. Vítěz námi vybraného utkání v dalším kole nastoupí proti lepšímu z dvojice Rosol (ČR) – Haider-Maurer (Q-Rakousko).

Na vítězství Luczaka si můžete vsadit v kursu 1,56, na výhru Crivoie vypsali bookmakeři Tipsportu 2,13.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!