Na Old Trafford míří Rangers, domácí Manchester chce odčinit ligový kolaps

Nestává se moc často, aby si Manchester United nechal v posledních minutách utéct dvoubrankové vedení. To se Rudým ďáblům podařilo o víkendu v Evertonu, i proto chtějí svěřenci trenéra Fergusona odstartovat Ligu mistrů úspěšně. Na jejich stadion zavítá skotský Glasgow Rangers.

Trenér Manchesteru United Alex Ferguson

Domácího kouče trápí zraněná achilovka Carricka, naopak naskočit by už mohl stoper Ferdinand. Dlouhodobě na marodce jsou Hargreaves a Anderson. V sobotu Manchester vedl ještě v 90. minutě v Evertonu 3:1, Cahill a Arteta však dokázali vyrovnat.

Rangers vede bývalý asistent Alexe Fergusona Walter Smith. Rangers o víkendu zvítězili 2:1 v Hamiltonu, rozhodující gól vstřelil v 90. minutě Kenny Miller.

Oba týmy se utkaly v sezoně 2003/04, v Glasgow vyhráli hosté díky gólu Phila Nevilla, doma pak United zvítězili 3:0 (Van Nistelrooij 2, Forlán).

Na vítězství Manchesteru United si můžete vsadit v kursu 1,2, na výhru Glasgow Rangers vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 10,5. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 5,5.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!