Hokejisty Omsku čeká souboj se slabým Novokuzněckem

Jasnou záležitostí by podle papírových předpokladů měl být sobotní souboj Konotinentální ligy mezi Omskem a Novokuzněckem. Domácí Avangard je v čele Černyševovy divize, tu Novokuzněck uzavírá. Méně bodů v probíhající sezoně získali jen rváči z Čechova.

Roman Červenka v dresu Omsku

Fanoušky Omsku těší produktivita českého útočníka Romana Červenky. Ex-slávistický vítěz produktivity loňské sezony naposledy dvěma trefami zařídil vítězství nad Novosibirskem 2:1 po prodloužení. Na svém kontě má Červenka již 13 gólů.

Novokuzněck naposledy také uspěl, zvítězil na ledě divizního rivala Astany 2:1, rovněž v prodloužení. Před týdnem s Omskem doma prohrál 1:4, dvakrát se trefil právě Červenka.

Na vítězství Omsku si můžete vsadit v kursu 1,36, na výhru Novokuzněcku vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 5,9. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,9.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!