Rubriky:

Ladíme

Jacob slibuje běžecké peklo. A vy ho uvidíte

3. února 2015 16:09 - Praha

Peklo? Slibuje ho. Jakub Bína cepoval svěřence v seriálu Zpátky na vrchol. Tři řady dosáhly na internetové televizi Stream.cz celkem přes jedenáct miliónů zhlédnutí. Od středy startuje nový pořad. Ve více jak dvacetidílném seriálu Fast Foot poodhalí tajemství běhu. Naše redakce bude u toho. Každý týden vám přineseme nový díl. I něco navíc. Pouze u nás.

 

Archiv Jakuba Bíny

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

"Pořad vznikl pro lidi, kteří možná chtějí běhat, ale nevědí jak. Vždy se snažíme o to, aby náš pořad měl náboj a lidem něco přinášel," nechal se slyšet třicetiletý fitness kouč, který nemá daleko k hecování, recesi a také peprnějšímu povzbuzení.

Prostě ‒ pokud chcete výsledky, musíte makat, dřít a na konci ještě přidat.

„Minule běhal Kazma, nyní budou běhat čtyři další. Jedno jméno můžu prozradit, je to Libor ze Sport.cz. Další tři známé osobnosti, které si projdou peklem, zatím prozradit nemůžu. Každopádně můžu slíbit, že v tom Libor nezůstane sám," zůstává zatím tajemný Jakub Bína alias Jacob.

Tři tváře, které vstoupí do seriálu v jeho průběhu, nejsou ještě oficiální, ale my známe jména, která jsou v hledáčku. Pokud dojde opravdu na ty, o kterých víme, stane se patrně běhání pro některé z nich životním mezníkem. Po pestrém tréninku je čeká závěrečná zkouška, téměř běžecká maturita.

„Poběží se tři půlmaratóny a my budeme losovat o to, kdo na jaký půjde. Upozorňuji, že nikdo z našich takzvaných mediálně profláknutých tváří není běžec. Všichni si musí projít náročným drilem. A pokud chcete vědět, jak to vypadá, sledujete nás. Možná se rozběhnete s námi," vzkazuje Jacob.

Zítra u nás najdete video, jak vypadalo první natáčení. A o den později první díl, který rozběhne seriál Fast Foot.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv prosinec leden 2018 únor 2018 březen 2018 duben 2018 květen 2018 červen 2018 červenec 2018 srpen 2018 září 2018 říjen 2018 listopad 2018 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce