Rubriky:

Odjinud

Boxer shrábne dvě miliardy korun, při tréninku ho hlídá i policie

17. března 2015 09:01 - Praha

Dvě miliardy korun. A bez běhání by je neměl, to je jisté. Běh je prostě základ. Ví to i Manny Pacquiao, jeden z nejslavnějších boxerů historie, který 2. května vstoupí opět do ringu. V druhém rohu bude stát Floyd Mayweather. Ten si vydělá ještě o dobrou miliardu korun více.

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Filipínec Pacquiao nenarostl do závratné výšky, měří 169 centimetrů, ale šermovat s boxerkami na rukou umí parádně. On je první boxer v historii, který vyhrál deset světových titulů v osmi různých váhových kategoriích.

I když mu je šestatřicet let, nezahálí a fanoušci boxu se dočkají jednoho z nejočekávanějších sportovních duelů v tomto roce, který je také velkým byznysem. Nejlevnější lístek seženete za skoro čtyřicet tisíc korun, nejdražší za dvě stě tisíc. O ceně na černém trhu ani nemluvě.

Ve čtyřiceti stupních nasadil beranici a šel běhat. I tohle je box

Trénink těchto borců je pod drobnohledem. V době chytrých telefonů není problém zdokumentovat veřejné akce. Jako třeba běhání.

Pacquiao je populární a hlavně střežená osoba. Tři obrovská auta jako doprovod, kolem něj další boxeři, kteří s ním trénují, ale zároveň ho hlídají. Vpředu policejní auto s blikačkami, i to je kulisa světové boxerské celebrity.

Při jiném tréninku běhal zase Filipínec ulicemi Los Angeles, kde si ho fanoušci fotili, natáčeli. Někteří se i přidali. Těm, kteří vydrželi, předvedl i kus ze svého boxerského umění. Jeden z nejbohatších sportovců světa nevynechává ani kopcovité výběhy, kde má opět v zádech hordu obdivovatelů, s nimiž se nechává fotit. Pár obrázků a zase zpátky k běhu. Jeho výplata není zadarmo.

lik, Sport.cz

Co si myslíte o dvou miliardách korun za zápas?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce