Rubriky:

Odjinud

Výrobce kondomů chce penetrovat svět atletiky

26. července 2016 08:18 - Londýn

Výrobce latexových pomůcek pro bezstarostný život se rozhodl obšťastnit svým zbožím také svět atletiky. Ne že by chtěl každého sportovce nemilosrdně sevřít jediným kondomem velikosti dospělého muže. Jde o oděv umožňující špičkovým atletům ze sebe dostat maximum. Materiály ovšem zůstávají stejné. Takže vítejte ve světě latexové módy!

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

A tak se stalo, že výrobce kondomů začal experimentovat s obleky pro špičkové atlety. Začal u skokanů do dálky. SkynFeel, jak novému výrobku říkají, se inspiroval ve světě hmyzu, konkrétně u křídel vážek. Producent tvrdí, že nový obleček „minimalizuje limity lidského těla" a „poskytuje skokanovi více času ve vzduchu".

ČTĚTE TAKÉ: Vesmírná technika proniká i do běhu

Generální manažer firmy si inovativní přístup velmi chválí a dodává: „Ve světě sportu se všichni snaží dosáhnout nějaké výhody, náskoku před ostatními. A v našem vlastním oboru byl SkynFeel revolučním materiálem. Proto jsme se rozhodli vrhnout se také do světa atletiky. Díváme se zkrátka vždy dál než jen za krabičku našich kondomů," dodává s nádechem pýchy.

Latexoví magnáti se v tomto projektu spojili s módní návrhářkou Paulinou Van Dongen, jejíž výtvory v oblasti textilních technologií už získaly značnou pozornost. „Takové experimenty mohou ukazovat další směr do budoucna. Pro mne tento projekt představuje výzvu současnému stavu, pokus o něco totálně nového, provokativně inovativního a inspirativního," dodává designérka. Informace zatím ale nehovoří o tom, zda bude oděv ‒ stejně jako kondom ‒ po použití třeba zahodit, nebo zda bude určen pro vícenásobné použití. Otázkou také zůstává, co bude na takováto „vylepšování" sportovců říkat atletická federace.

kü, Sport.cz

Vyběhli byste na svůj trénink v latexovém úboru?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce