Rubriky:

Odjinud

To jste ještě neviděli! Muži závodili na vysokých podpatcích

3. července 2017 08:00 - Praha

Nápadně žilnaté a chlupaté paže se pouštějí do šněrování, utahování přezek, zapínání zipů či jiného upevňování nejrůznější obuvi, která má jednoho společného jmenovatele: vysoké podpatky. Co se to děje? Španělské hlavní město hostí Madrid Pride.

Reuters

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Desítky mužů z celého světa navlečených v nejroztodivnějších dámských úborech a s vysokými podpatky na nepřeberné škále bot se střetly na běžeckém závodě pouze pro odvážné. V rámci oslav Madrid Pride. Této kratochvíli padlo za oběť mnoho cívek lepící pásky, kterou se někteří účastníci jali připevňovat nezvyklou obuv na svá chodidla. Je jasné, že pro rychlý sprint je bezpodmínečně nutné, aby bota dobře držela. To je pak vidět i na výsledcích. Zatímco někteří dokázali na jehlách vyvinout rychlosti skutečně sprinterské, jiní měli co dělat, aby se vůbec udrželi na nohou.

Šikanovaný gay dal neuvěřitelných 401 maratónů za 401 dní

Soutěž je určena výhradně pro muže a kromě věčné slávy čekaly na vítěze ceny v hodnotě až 500 eur, tedy přes 13 000 korun. Akce se konala v rámci festivalu trvajícího od 23. června do 2. července. Madrid Pride je označována za největší gay party v Evropě a jednu z největších na celém světě, konkurující si snad jedině se San Franciscem. Tento rok se očekává, že Madrid přivítá více než tři milióny účastníků.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019 listopad 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce