Hoffenheim - Norimberk 2:1Kadeřábek odehrál při vítězství Hoffenheimu jubilejní zápas

Berlín

Hoffenheim porazil v nedělním 25. kole německé fotbalové ligy díky dvěma gólům Andreje Kramariče 2:1 Norimberk. Český obránce Hoffenheimu Pavel Kadeřábek odehrál stý zápas v soutěži. Pět branek padlo ve druhém nedělním utkání. Leverkusen vyhrál nad Hannoverem 3:2.

Sestřih utkání 25. kola Bundesligy Hoffenheim - NorimberkVideo: DIGI Sport

Kramarič otevřel skóre v 25. minutě z pokutového kopu. Norimberk, kterému chyběl zraněný záložník Ondřej Petrák, vyrovnal po hodině hry zásluhou Behrense.

V 78. minutě rozhodl elegantní patičkou Kramarič, který dal dvanáctý ligový gól v sezoně. Hoffenheim se posunul na deváté místo a na pohárové příčky ztrácí dva body. Norimberk nevyhrál v bundeslize již 19. zápas v řadě a je poslední.

Sestřih utkání 25. kola Bundesligy Hannover - LeverkusenVideo: DIGI Sport

Německá fotbalová liga - 25. kolo
Hoffenheim - Norimberk 2:1 (25. z pen. a 78. Kramarič - 61. Behrens),
Hannover - Leverkusen 2:3 (51. Jonathas, 73. vlastní Weiser - 13. a 28. Volland, 87. Havertz).