Frankfurt - Union 1:2Bundesligová dohrávka: dva vlastní góly a výhra Unionu Berlín

Frankfurt

Fotbalisté Eintrachtu Frankfurt prohráli v pondělní dohrávce 23. kola nejvyšší německé soutežě s Unionem Berlín 1:2. Vítězové v tabulce poskočili na desátou příčku právě před Frankfurt.

Frankfurt naposledy dostal nařezáno v Dortmundu (4:0) a čekalo se, že si bude chtít udobřit fanoušky. To se mu ale nepovedlo. Berlínský celek šel totiž čtyři minuty po přestávce do vedení. A když N'Dicka nasměroval v 67. minutě míč do vlastní sítě a Union vedl o dvě branky, bylo jasné, že mají hosté k výhře o pořádný kus blíže.

Nakonec si vlastní gól dali i hosté, ale ve výsledku znamenal jen korekci skóre. Eintracht prohrál 1:2.

Německá fotbalová liga - 23. kolo:
Eintracht Frankfurt - Union Berlín 1:2 (79. vlastní Hübner - 49. Andersson, 67. vlastní N'Dicka)