Rasen Ballsport Lipsko - VfB Stuttgart 5:1Fotbalisté Lipska si ve druhé půli s chutí zastříleli

Fotbalisté Lipska slaví vysoké vítězství nad Stuttgartem ve druhém kole německé nejvyšší soutěže.

Stuttgart poslal do vedení v 35. minutě guinejský útočník Guirassy, jenž navázal na dvougólové představení z úvodního kola proti Bochumi (5:0). Krátce po změně stran ale napadající Henrichs srazil odkop brankáře Nübela přímo do sítě a v 63. minutě dokonal obrat Olmo. Španělský reprezentant nastřílel ve třech soutěžních utkáních nové sezony pět branek, stejný počet dal za celý minulý ročník.

Skóre ještě navýšili Openda, Kampl a Simons. Lipsko neprohrálo se Stuttgartem ani jedenáctý vzájemný zápas v nejvyšší soutěži.

Německá fotbalová liga - 2. kolo:
Lipsko - Stuttgart 5:1 (51. Henrichs, 63. Olmo, 66. Openda, 74. Kampl, 76. Simons - 35. Guirassy).