Bayern Mnichov - FC Augsburg 3:1Kane zářil a dovedl Bayern k vítězství

Fotbalisté Bayernu Mnichov zvládli i druhý zápas nové sezony německé ligy, dnes doma porazili 3:1 Augsburg. Dvakrát se trefil útočník Harry Kane.

Harry Kane slaví trefu do sítě Augsburgu.

Bayern se ujal vedení po Uduokhaiově vlastním gólu a ve 40. minutě zvýšil z penalty Kane. Hvězdná letní posila bavorského velkoklubu přidala druhý zásah v 69. minutě, kdy usměrnila do sítě Daviesův centr z levé strany. Kane gólově navázal na trefu z úvodního kola proti Brémám (4:0).

Bayern si poradil s neoblíbeným soupeřem, se kterým měl v minulých dvou sezonách vyrovnanou bilanci dvou ligových výher i proher. Nic na tom nezměnilo ani Beljovo snížení v závěru.

Německá fotbalová liga - 2. kolo:¨
Mohuč - Eintracht Frankfurt 1:1 (25. I Če-song - 90.+1 Marmúš)
Bayern Mnichov - Augsburg 3:1 (32. vlastní Uduokhai, 40. z pen. a 69. Kane - 86. Beljo)