Valencie - Cádiz 2:0Fotbalisté Valencie ukončili proti Cádizu sérii bez vítězství

Fotbalisté Valencie porazili v dohrávce 10. kola španělské ligy 2:0 o deseti hrající Cádiz a ukončili po čtyřech zápasech sérii bez vítězství. Posunuli se díky tomu na osmé místo tabulky, Cádiz je po šestém utkání bez výhry šestnáctý.

Valencie vedla už od 4. minuty, poté co zblízka přehodil hostujícího brankáře kapitán José Gayá. Ve 22. minutě oslabil Cádiz faulem za červenou kartu Robert Navarro, a hned tři minuty nato domácí využili přesilovku, když se po efektní přihrávce „rabonou“ od Thierryho Correiy prosadil hlavou Hugo Duro.