Darmstadt - Bochum 1:2Japonec Asano zařídil dvěma góly Bochumi první bundesligovou výhru

V 10. kole německé fotbalové ligy se Bochum dočkala prvního vítězství. Na hřišti nováčka Darmstadtu vyhrála 2:1 díky dvěma gólům Japonce Takumy Asana. Bez výhry je v soutěži už jen poslední Mohuč.

Bochum dočkala prvního vítězství až v 10. kole Bundesligy

Asano navázal na dva měsíce staré dvougólové představení z Augsburgu a se čtyřmi brankami je nejlepším střelcem týmu. Na jeho úvodní gól odpověděl před koncem prvního poločasu Fabian Nürnberger, druhý zásah japonského útočníka z 54. minuty už zajistil hostům vítězství.

I proto, že v 70. minutě zastavil kapitán Darmstadtu Fabian Holland brejk Moritze Kwartenga faulem a dostal červenou kartu. V oslabení už se domácí tým na vyrovnání nezmohl a utrpěl třetí porážku za sebou, včetně předchozího debaklu 0:8 s Bayernem Mnichov.