Frankfurt - Brémy 1:1Fotbalisté Brém po čtyřech bundesligových porážkách remizovali

Po sérii čtyř porážek Brémy v německé fotbalové lize remizovaly ve Frankfurtu 1:1. Werder vedl od 62. minuty po dorážce Veljkoviče, ale v 74. minutě byl vyloučen jeho spoluhráč Stage a domácí přesilovku brzy využili. Střelecky se prosadil další obránce Tuta. Brazilský fotbalista v závěru nakopl Agua a dostal červenou kartu, takže oba týmy dohrávaly v deseti.

Ilustrační foto

Eintracht drží šestou příčku znamenající postup do předkola Konferenční ligy. Brémy jsou desáté. Brankář Werderu Jiří Pavlenka opět sledoval zápas pouze z lavičky, v bundeslize chytal naposledy před půl rokem.

Německá fotbalová liga – 28. kolo:
Eintracht Frankfurt – Brémy 1:1 (77. Tuta – 62. Veljkovič).