CSKA rozstřílel v ruské fotbalové lize FK Krasnodar a je pátý

Moskva

Fotbalisté CSKA Moskva, kteří jsou jedním ze soupeřů Plzně v základní skupině Ligy mistrů, rozstříleli ve 14. kole ruské ligy FK Krasnodar 5:1. Svého soupeře dostihli bodově v tabulce a posunuli se za něj na páté místo.

Hráči CSKA Moskva Ahmed Musa a Zoran Tošič oslavují gól v utkání s Plzní.

Obhájci titulu se dostali do vedení ve 14. minutě, kdy brankáře Alexandra Filcova propálil střelou mezi nohy Zoran Tošič. Už za dalších pět minut zvýšil Seydou Doumbia a do poločasu stačil uzavřít hattrick Tošič. Po přestávce snížil Pavel Mamajev, ale skóre na 5:1 uzavřel hlavou Sergej Ignaševič.

Trenér Leonid Sluckij, jehož tým duelem na stadiónu Viktorie 10. prosince uzavře program základní skupiny D, nasadil sestavu: Akinfejev - Nababkin, Ignaševič, A. Berezuckij, Ščennikov - Milanov (46. Rahimič), Honda - Musa, Tošič, Vitinho (46. Zuber) - Doumbia (71. Bazeljuk).