Real Madrid - Málaga 2:1Bílý balet si pojistil vedení, díky Ramosovi zabral po dvou porážkách

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve španělské lize doma Málagu 2:1 díky gólům kapitána Sergia Ramose a zabrali po předchozích dvou soutěžních prohrách. Bílý balet si pojistil vedení v tabulce, kde má čtyřbodový náskok na druhou Sevillu.

Sergio Ramos trefil Realu dvěma góly výhru...

Ramos ve 35. minutě otevřel skóre hlavou po rohu a krátce před pauzou zvýšil zblízka po další standardní situaci Kroose. Španělský reprezentační stoper si tak spravil chuť z minulé neděle, kdy se vlastní brankou podepsal pod porážku 1:2 v Seville, která utnula rekordní sérii 40 soutěžních zápasů Realu bez porážky. Ramos už se od léta trefil v lize pošesté a zažívá střelecky nejúspěšnější sezónu v kariéře.

Málaga utkání zdramatizovala v 63. minutě, kdy z dorážky snížil nepokrytý Juanpi. Madridský favorit si náskok pohlídal, ale pojistku nepřidal. Nejlepší fotbalista loňského roku Ronaldo trefil tyč a další jeho šance zneškodnil brankář Kameni.

Španělská fotbalová liga - 19. kolo:
Espaňol Barcelona - Granada 3:1 (11. Reyes, 32. Piatti, 48. Navarro - 22. Pereira)
Real Madrid - Málaga 2:1 (35. a 43 Ramos - 63. Juanpi)
Alavés - Leganés 2:2 (11. Laguardia, 51. Méndez - 45. Guerrero, 84. Ínsua)
Villarreal - Valencie 0:2 (35. Soler, 42. Mina)