Jarošíkův gól zajistil Celtiku bod za remízu 1:1 s Hibernian

GLASGOW

Český fotbalista Jiří Jarošík svou brankou zajistil Celtiku Glasgow alespoň bod ze sobotního utkání 18. kola skotské ligy s Hibernian. Celtic dlouho prohrával, ale dvanáct minut před koncem zaúřadoval bývalý český reprezentant a srovnal na konečných 1:1.

Jiří Jarošík (vlevo) během vzdušné bitvy o Glasgow. (ilustrační foto)

Jarošík tak splnil roli "žolíka", když na hřiště přišel v 64. minutě. Celtic je i po další bodové ztrátě stále v čele, ovšem před druhými Rangers má náskok pouze tří bodů a odehrál o tři zápasy více.

Fotbalisté Heart of Midlothian sice dokázali v 90. minutě zápasu s Inverness srovnat na 2:2, ovšem nakonec bod nezískali, jelikož v třetí minutě nastavení rozhodl hostující Bayne. Pětadvacet minut odehrál v dresu poražených také český útočník Michal Pospíšil.

Výsledky - 18. kolo:
Celtic Glasgow - Hibernian 1:1, Dundee United - Gretna 1:2, Heart of Midlothian - Inverness 2:3, Motherwell - Falkirk 0:3, St. Mirren - Kilmarnock 0:0