Bordeaux ztratilo po odchodu Plašila ze hřiště výhru s Marseille

BORDEAUX

Fotbalisté Bordeaux remizovali v dnešním šlágru 20. kola francouzské ligy 1:1 s Marseille. Vyrovnávací gól dostali úřadující mistři v 82. minutě krátce poté, co se hřiště odešel český záložník Jaroslav Plašil.

Marouane Chamakh z Girondins Bordeaux (vpravo) bojuje o míč se Souleymanem Diawarou z Olympique Marseille.

Fotbalisté Bordeaux bránili po vyloučení obránce Planuse ze 61. minuty jednogólové vedení. K tomu se dostali v závěru poločasu díky kontroverzní situaci, při níž útočník Girondins Šamach atakoval gólmana hostů Manandu, jenž si dal vlastní gól. Rozhodčí i přes protesty Olympique branku uznal.

O vyrovnání se postaral v závěru záložník Cheyrou, jenž si po trestném kopu zpracoval míč na prsou a z voleje uzavřel účet zápasu. Bordeaux i přes bodovou ztrátu vede tabulku o sedm bodů před Lille, Marseille je čtvrté.