Vrchař Krámský skončil třetí v závodě ME v Portugalsku

FALPERA

Automobilový jezdec Otakar Krámský s vozem Reynard obsadil třetí místo v absolutním pořadí čtvrtého pokračování mistrovství Evropy v závodech do vrchu. V portugalské Falpeře vyhrál Ital Fausto Bormolini rovněž s reynardem.

Jezdec do vrchu Otakar Krámský

Další český jezdec Miloš Beneš v raltu skončil čtvrtý a Václav Janík s lolou šestý. Beneš, který v předchozím portugalském klání v Estrele skončil druhý, vydělal na pravidlu o tom, že nejhorší čas ze tří jízd se škrtal. Do první jízdy totiž neodstartoval, protože mu zhasl motor.

Seriál pokračuje 5. června závodem v německém Trevíru, o týden později je na programu Ecce Homo ve Šternberku.

Čtvrtý podnik ME v závodech do vrchu ve Fallpeře (Portugalsko) - absolutní pořadí:
1. Bormolini (It./Reynard) 3:57,491, 2. Zerla (It./Osella) -0,557, 3. Krámský (ČR/Reynard) -2,499, 4. Beneš (ČR/Ralt) -4,184, ...6. Janík (ČR/Lola) -8,791.

Vítěz: M. Verstappen (Red Bull) Velká cena Miami - kvalifikace na sprint Vítěz: M. Verstappen (Red Bull) konec

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.