Favorité e:Ligy nezklamali, do play off postupují obě pražská S, Plzeň i Pardubice

3. dubna 2021 13:29 - Praha
(Aktualizováno: 4. dubna 2021 09:14)

Druhý ročník esportové e:Ligy ve hře FIFA 21 vrcholí o velikonočních svátcích. V sobotu mohli fanoušci virtuálního fotbalu sledovat několik zajímavých střetnutí o postup do nedělního play off. Ve skupinách A-D se utkali zástupci jednotlivých klubů formátem každý s každým. Do vyřazovací fáze prošly favorizované týmy Slavie, Teplic, Plzně, Pardubic i Sparty.

 

Osmnáct kvalifikačních online turnajů během celé sezóny a navazující semifinálová klání během minulého týdne určily dvojice hráčů, které o velikonocích reprezentují jednotlivé kluby FORTUNA:LIGY ve hře FIFA 21.

V sobotních skupinových duelech favorité nezaváhali. Ze skupiny A postupuje z prvního místa Slavie, druhá skončila Mladá Boleslav.

https://www.facebook.com/eligacz/posts/510976020287553

Skupinu B ovládli hráči Teplic, z druhého místa do nedělního pavouka postupuje Plzeň. Ze skupiny C postupuje z prvního místa Liberec, na druhé příčce skončili favorizovaní plejeři Pardubic.

https://www.facebook.com/eligacz/posts/511092730275882

Poslední dva postupující týmy jsou Zlín a pražská Sparta. e:Liga pokračuje nedělním play off.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.