Varnsdorf - Jihlava 2:1Vysočina poprvé v sezoně prohrála

Varnsdorf

Fotbalisté Jihlavy v pátém kole druhé ligy prohráli ve Varnsdorfu 1:2 a poprvé v sezoně nebodovali. Domácí se naopak dočkali premiérového vítězství. Vysočina ztrácí z druhého místa tabulky bod na vedoucí Pardubice.

Všechny tři branky padly až ve druhém poločase. V 53. minutě otevřel skóre Schön a za čtvrt hodiny domácím zařídil dvoubrankové vedení Micovčák povedenou ranou z přímého kopu. V 83. minutě Klobása snížil, ale víc už Jihlavští nestihli a ani ve čtvrtém utkání ve Varnsdorfu nevyhráli.

5. kolo druhé fotbalové ligy
Varnsdorf - Jihlava 2:1 (0:0)
Branky: 53. Schön, 69. Micovčák - 83. Klobása. Rozhodčí: Cieslar - Myška, Mojžíš. ŽK: Breda, Kocourek - Tijani. Diváci: 805.
Varnsdorf: Samoel - Heppner, Lehoczki, Breda, Ondráček - Schön (76. Houser), Barac (63. Kazda), Micovčák (85. Šimon), Kubista - Kocourek, Finěk. Trenér: Oulehla.
Jihlava: Vejmola - Pavlík (46. Javůrek), Tlustý, Tijani, Novotný (77. Koubek) - Lacko (61. Beltran), Vaculík - Smejkal, Fortelný, Rezek - Klobása. Trenér: Kučera.