Koller opět v přípravě skóroval za Norimberk

NORIMBERK

Reprezentační kanonýr Jan Koller vstřelil ve svém pátém přípravném utkání po příchodu do Norimberku čtvrtý gól a přispěl k remíze bundesligového celku 3:3 s fotbalisty Grasshoppers Curych. Koller zatím neskóroval jen v předchozím duelu proti FC Curych (3:0), tentokrát měl hlavní podíl na tom, že německý klub zlikvidoval v prvním poločase dvoubrankové manko.

Koller nejprve finální přihrávkou připravil gól Marku Engelhardtovi, vzápětí sám hlavičkoval do břevna, ale chvíli poté už střelou z šesti metrů vyrovnal na 2:2.

V brance Norimberku pak Jaromír Blažek inkasoval po přestávce ještě třetí gól, ale Javier Pinola z penalty dvě minuty nato stanovil konečný výsledek. Celý zápas odehrál za Norimberk i Tomáš Galásek.