Frankfurt se první výhry v nové sezoně opět nedočkal

BERLÍN

Fotbalisté Frankfurtu zůstávají stále jediným týmem německé ligy bez vítězství. V 6. kole remizovali na domácím hřišti s Bielefeldem 1:1, když alespoň bod jim zachránil až v 87. minutě Köhler. Ve druhé nedělní dohrávce Karlsruhe zdolalo Wolfsburg 2:1.

Domácí Frankfurt zmrazil hned v 7. minutě Wichniarek. Poté se i s Martinem Feninem v základní sestavě vrhl do útoku, ale žádnou z mnoha šancí nevyužil. Hosté se zaměřili pouze na defenzivu, ve které nechyběl ani stoper Radim Kučera. Stálý tlak využil až Köhler, na obrat už ale Frankfurtu nezbyl čas.

Svou letošní neporazitelnost ztratil Wolfsburg. V Karlsruhe inkasoval ve druhém poločase dva góly, na které dokázal odpovědět deset minut před koncem jen hlavou Ricardo Costa. V závěru pak domácí přišli o brankáře Millera, který musel s podezřením na otřes mozku vystřídat.

Německá lilga - 6. kolo:
Frankfurt - Bielefeld 1:1 (87. Köhler - 7. Wichniarek), Karlsruhe - Wolfsburg 2:1 (51. Porcello, 75. Freis - 79. Costa).