Rubriky:

Německo

Trenér Magath urazil fanoušky Bayernu, vzápětí se omluvil

20. května 2009 12:51 - MNICHOV

Trenér fotbalistů Wolfsburgu Felix Magath se před rozhodujícím kolem německé bundesligy postaral o vzplanutí emocí. Kouč vedoucího týmu soutěže v pondělí v televizním rozhovoru popíchl konkurenční Bayern Mnichov na místě, které si loňský mistr rezervoval pro případné oslavy titulu. Za své jednání se Magath ve středu omluvil.

"Bayern se s tím (druhým místem) bude muset naučit žít. Když budeme v posledním kole hrát byť jen z poloviny tak dobře, jako v posledních kolech, nemá Bayern šanci," řekl Magath v pondělí na balkoně nad mnichovským Mariánským náměstím, tedy přímo na místě, kde fotbalisté Bayernu tradičně slaví své úspěchy. Fanoušci si to vyložili jako provokaci a zavalili redakci televize rozhořčenými dopisy.

Magath se následně omluvil. "Udělal jsem chybu. Je to politováníhodné, ale občas se to stává. Opakovat to nebudu," prohlásil bývalý kouč Bayernu. Dodal, že mu prý nedošlo, že by si jeho slova mohl někdo vykládat zle. "Televizní štáb mě pozval na Mariánské náměstí, na balkonu byly dvě kamery a hned se natáčelo. Moc jsem nepřemýšlel o tom, co říkám," dodal Magath.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..