Rubriky:

Německo

Džeko se málem popral se spoluhráčem na tréninku Wolfsburgu

25. srpna 2009 19:34 - WOLFSBURG

Bosenský fotbalový útočník Edin Džeko si užil zřejmě vůbec první exces během dvouletého působení ve Wolfsburgu. Třiadvacetiletý útočník se na úterním tréninku dostal do konfliktu s nováčkem v týmu Karimem Zianim a oba kohouty museli odtrhnout až spoluhráči.

Podle magazínu Kicker rozmíšku rozpoutal ostrý souboj, po němž 193 centimetrů vysoký Džeko hmátl rukama do Zianiho obličeje. O bezmála čtvrt metru menší Alžířan si to nenechal líbit a začal se bránit pěstmi. Dalšímu pokračování rvačky zabránil až rychlý zásah spoluhráčů Misimoviče, Madlunga a Schäfera, kteří od sebe oba zápasníky odtrhli.

Exteplický útočník Džeko se až dosud veškeré negativní publicitě vyhýbal, jen protihráči mu občas vyčítali údajné filmování. Místo toho se koncentruje na fotbal a v Bosně se po loňské vyvedené sezóně změnil v národního hrdinu.

Podle Kickeru není pravděpodobné, že by vedení Wolfsburgu některého z hráčů za rozmíšku trestalo. Klub má totiž mnohem podstatnější starosti. O víkendu podlehl doma Hamburku 2:4, navíc kapitán Josue má poraněný meniskus a po dnešní operaci zmešká minimálně tři týdny.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..