HOFFENHEIM

Horká jihoamerická krev Juana Fernanda Aranga z bundesligového Mönchengladbachu zapůsobila ve víkendovém utkání proti Hoffenheimu, když nakopl do rozkroku Sejadu Salihoviče.

Fotbal - ilustrační foto

Na stadiónu Hoffenheimu přivítali v 8. kole nejvyšší německé fotbalové soutěže domácí fotbalisté hráče Mönchengladbachu. Za stavu 1:1 se v 62. minutě „vyznamenal“ hostující Aranga. Bosňan Salihovič ho totiž srazil k zemi, a když se Venezuelan otočil, nakopl soupeře do rozkroku.

Rozhodčí bez rozmyšlení vytáhl červenou kartu. Aranga přitom nebyl jediným hostujícím fotbalistou, který zblízka rudý kartónek v rukách sudiho uviděl. Osm minut před koncem zápasu taktéž bez předchozího žlutého napomínání musel opustit trávník Sebastian Schachten.

Hoffenheim nakonec uválčil vítězství 3:2 a posunul se na 4. příčku se sedmibodovou ztrátou na vedoucí duo Borussia Dortmund, Mohuč. Mönchengladbach je s 6 body patnáctý.