Frankfurt opět v bundeslize prohrál, na gól čeká už 543 minut

NORIMBERK

Fotbalisté Frankfurtu ani v šestém utkání odvetné části bundesligy neskórovali a v předehrávce 23. kola dnes prohráli v Norimberku 0:3. Čekání hesenského klubu na gól už trvá 543 minut a neukončil je ani český útočník Martin Fenin, kterého trenér Michael Skibbe poslal na hřiště v 72. minutě za stavu 0:1. Z posledních šesti zápasů vybojovali Frankfurtští jediný bod při skóre 0:11 a v tabulce zůstali dvanáctí.

Dlouho nerozhodný výsledek zlomil až v 67. minutě svým sedmým gólem v sezoně Julian Schieber, kterému chybou pomohl brankář Oka Nikolov. Těsně před koncem dorazili bezmocného soupeře, jemuž za nerozhodného stavu neuznal rozhodčí gól kvůli ofsajdu, Robert Mak a Almog Cohen.

Norimberk zvítězil počtvrté za sebou, což naposledy dokázal v roce 1989, a před víkendovým programem mu patří šesté místo v tabulce.