Leverkusen - Brémy 3:3Leverkusen poprvé v sezóně ztratil body

Leverkusen

Fotbalisté Leverkusenu ztratili ve 3. kole německé ligy poprvé v sezóně body. V prvním utkání po reprezentační pauze byl sice vedoucí tým tabulky blízko třetí výhře, nakonec ale s Brémami v generálce na úterní zápas Ligy mistrů s Monakem remizoval 3:3.

Tin Jedvaj (vpravo) dává gól Leverkusenu v utkání s Brémami.

Leverkusen poslal v 17. minutě do vedení osmnáctiletý Chorvat Tin Jedvaj, jenž se tak postaral o 2000. trefu Bayeru v nejvyšší soutěži. Hosté pak dvěma góly skóre otočili, Leverkusen ale odpověděl rovněž dvěma brankami a tým byl blízko šestému vítězství v šestém soutěžním zápase pod vedením nového trenéra Rogera Schmidta.

Pět minut před koncem ale Prödl přesnou střelou rozhodl o tom, že Brémy uhrají i ve třetím ligovém kole remízu.

Německá fotbalová liga - 3. kolo:
Leverkusen - Brémy 3:3 (17. Jedvaj, 63. Calhanoglu, 73. Son - 45. Bartels, 60. Di Santo, 85. Prödl).