Rubriky:

Německo

Drsný střet! Fotbalového reprezentanta zbili na ulici do bezvědomí

14. ledna 2018 13:01 - Hannover

Bývalý dánský reprezentant Leon Andreasen utrpěl v noci na neděli při potyčce vážné zranění hlavy a v bezvědomí byl převezen do nemocnice. Někdejší fotbalista Brém, Mohuče a Hannoveru v bundeslize, který ukončil kariéru v roce 2016, to potvrdil deníku Bild.

 

Profimedia.cz

Co se vlastně stalo?

Kolem druhé hodiny ranní se 34letý někdejší defenzivní záložník či obránce dostal do sporu s několika muži poté, co se zastal jedné ženy. Místo toho, aby se situace uklidnila, však konflikt naopak eskaloval a jeden z útočníků udeřil Andreasena zezadu do hlavy.

Bývalý profesionál a dvacetinásobný dánský reprezentant ztratil vědomí, upadl na zem a začal silně krvácet. Do nemocnice ho dovezl přítel. Lékaři ránu sešili, hannoverská policie Dána vyslechla a byl propuštěn domů. Tam si však začal znovu stěžovat na zdravotní problémy a nová prohlídka odhalila prasklinu lebeční kosti.

Není to první případ pouličního násilí, do něhož se Andreasen připletl. V roce 2009 při potyčce udeřil muže a byl odsouzen k podmínečnému trestu odnětí svobody v trvání 30 dnů, připomíná Sportbuzzer.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..