Kladno pokračuje v sérii, zdolalo Brno 3:0

Fotbalisté Kladna se dočkali nejvyšší ligové výhry od návratu mezi elitu. V utkání 14. kola Gambrinus ligy porazili neškodné Brno 3:0. Hosté se o body připravili svou nedisciplinovaností, protože Wagner a Švejnoha byli vyloučeni a Brno dohrávalo v devíti. Středočeši zvítězili potřetí za sebou a v tabulce jim patří jedenácté místo.

Radost fotbalistů Kladna.

Jablonečtí fotbalisté porazili Viktorii Plzeň 2:1. Vítězný gól vstřelil Petr Smíšek devět minut před koncem. V té době už hráli hosté v deseti bez vyloučeného Martina Knakala a také jejich trenér Stanislav Levý byl za protesty vykázán na tribunu.

Fotbalisté FC Slovácko se pod vedením nového trenéra Pavla Malury málem dočkali první ligové výhry po dvanácti zápasech. V Příbrami ještě dvě minuty před koncem vedli zásluhou loňského krále střelců Milana Ivany, ale Rudolf Otepka jim vyrovnávacím gólem radost pokazil.

Fotbalisté Českých Budějovic nedokázali ani v šestém utkání za sebou Ostravu porazit, přestože dvakrát vedli. Táborský a Homoláč jim sice zajistili náskok, ale Rajtoral dokázal pokaždé vyrovnat. Jeho druhá trefa z voleje pět minut před koncem znamenala remízu 2:2.