Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kapitána Sparty nechceme, ujišťuje šéf Slavie. Trpišovský jeho tweety nesleduje

1. listopadu 2018 15:47 - Praha

Jak se derby nesmiřitelných rivalů blíží, pikantních souvislostí před duelem fotbalistů Sparty se Slavií přibývá. Tak třeba letenský kapitán Josef Šural stále neprodloužil se svým klubem smlouvu a není vyloučeno, že v zimě odejde. Před dvěma lety přitom dal Spartě přednost právě před Slavií. Sešívaní ovšem ujišťují, že o českého reprezentanta už nemají zájem. Podívat se můžete v přiloženém videu.

Sport.cz

Pamatujete? Před dvěma lety jednal v zimě s oběma pražskými S. Nakonec si liberecký fotbalista Josef Šural vybral Spartu. Pokud by z ní tedy v dohledné době odcházel, je těžko představitelné, že zrovna do Slavie.

„Na základě četných žádostí znovu sděluji, že mediální spekulace o jednání Josefa Šurala se Slavií jsou naprosto nesmyslné a bez jakéhokoliv věcného obsahu. Přestup hráče do klubu je vyloučen,“ ujišťuje na Twitteru šéf klubu Jaroslav Tvrdík.

„Twitter nemám a ani ho nesleduji,“ reaguje kouč sešívaných Jindřich Trpišovský před derby se Spartou na zmínku, že první muž Slavie fotbalovému národu zvěstoval, že červenobílí by rozhodně neměli o Šurala zájem.

„Pepu Šurala jsem zažil v Liberci, kde jsem ho trénoval, ale momentálně to skutečně není téma,“ zdůrazňuje také Trpišovský.

zp, dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..