Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA KOLA: Neprůstřelný gólman velel velké pomstě Slavie

18. prosince 2018 13:12 - Praha

Báječný podzim korunovali výhrou na horké jablonecké půdě. Sešívaní se tak uloží k zimnímu spánku jako jasní lídři soutěže. Slávisté mají v ideální sestavě 19. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz hned tři zástupce v čele s neprůstřelným brankářem Kolářem. Po dvou pak Plzeň, Jablonec a Opava.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Bitva dvou pohárových zástupců byla symbolickou tečkou za ligovým podzimem. Slavia se pomstila za porážku v Edenu a Střelnici dobyla. Jablonec byl znovu výborný, třeba záložník Trávník či obránce Hovorka. Sešívaní však měli navrch, do ideální sestavy dodali hned trojlístek Kolář, Ngadeu, Hušbauer.

Slavie se drží jen mistrovská Plzeň. V duelu s Karvinou se mohla spolehnout hlavně na Hubníka s Procházkou.

Také Opava zakončila rok vítězně, tři body v duelu s Mladou Boleslaví jí trefili Smola a Kuzmanovič. Příbramský mazák Rezek pak druhému nováčkovi zajistil cennou remízu se Spartou. Závěr podzimu zastihl ve střelecké formě teplického Moulise, přispěl k výhře nad Zlínem.

Sestava 19. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Kolář (Slavia) - Hubník (Plzeň), Ngadeu (Slavia), Hovorka (Jablonec) - Procházka (Plzeň), Trávník (Jablonec), Hušbauer (Slavia), Moulis (Teplice) - Rezek (Příbram), Smola (Opava), Kuzmanovič (Opava).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..