Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Už i Trpišovský je brankář! Sešívaní tužili partu na ledě, jejich rival v maskáčích

11. října 2019 12:25 - Praha

Reprezentanti se jim rozjeli do všech koutů světa. Třeba slávista Peter Olayinka byl povolán do výběru Nigérie pro duel s Brazílií, sparťan Guélor Kanga zase do týmu Gabonu. Fotbalisté pražských S tak přípravu s okleštěným kádrem využívají také k netradičním akcím. Sešívaní si v týdnu zahráli hokej, jejich rivalové pro změnu vyrazili na paintball.

 

slavia.cz

Teambuilding byl podobný, jeho náplň v podání pražských S však byl odlišná.

Slávisté se v Edenu přesunuli jen o kousek dál do hokejové arény svých kolegů hrajících druhou nejvyšší domácí soutěž.

Za zmínku stojí, že trenér Jindřich Trpišovský navlékl kompletní brankářskou výstroj. Že by tedy hokejovou kariéru plánoval nejen Petr Čech, ale také úspěšný kouč sešívaných...?

Letenští se po velkých bodových ztrátách potřebují rychle dát dohromady. Na paintball se vydali již před lety za působení trenéra Petra Rady a nyní stejnou kratochvíli zvolila i družina Václava Jílka.

„Utužujeme partu, nejen na hřišti!" hlásí na klubovém twitteru armáda ostře naladěných zbojníků v maskáčích a s pistolemi v rukou.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..