Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Další posilou fotbalové Slavie je Šenkeřík

4. července 2007 13:53 - PRAHA

Fotbalisté pražské Slavie představili další posilu pro novou sezónu, do klubu přichází útočník Zdeněk Šenkeřík. Sedmdvacetiletý fotbalista se upsal na dva roky s následnou roční opcí. Do klubu přichází poté, co se Slavii podařilo dotáhnout složitá jednání s Malatyasporem přímo v Turecku. Kluby se dohodly, že okolnosti přestupu nebudou zveřejněny.

Složitá jednání o přestupu vedl s prezidentem Malatyasporu generální ředitel Slavie Petr Doležal. „Jsme potěšeni tím, že se nám podařilo získat zkušeného útočníka, o kterého jsme měli zájem už v zimě. Věříme, že bude pro náš tým velkým přínosem,“ citují oficiální webové stránky fotbalistů Slavie Doležala.

„Jsem rád, že se mohu po roce a půl vrátit domů, navíc do tak slavného klubu. Udělám všechno pro to, abych Slavii pomohl nejenom v lize, ale také v Lize mistrů,“ uvedl Šenkeřík. „Proti Slavii se mi dařilo už v dresu Bohemky, několikrát jsem Slavii vstřelil branku také za Jablonec, doufám, že se mi teď bude stejně dařit i v jejím dresu,“ dodal útočník.

Zdeněk Šenkeřík v minulosti působil v Bohemians, od ledna 2001 byl členem ligového kádru. V lednu 2003 přestoupil do Jablonce, odkud po třech letech odešel do tureckého Malatyasporu.

Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..