Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Sparta s novými dresy a Fortunou

26. července 2007 14:47 - PRAHA

Novou kolekci dresů od Nike představila ve čtvrtek Sparta. Výrobce, který obléká mimo jiné i FC Barcelona a brazilskou reprezentaci, se v designu vrátil ke sparťanské tradici. Domácí sada sestává z rudého dresu s jemným bílým proužkem, bílých, případně černých, trenýrek a černých stulpen.

Sadu na utkání venku tvoří bílé dresy s rudými pruhy, bílé trenérky a stulpny. Oboje mají na zádech logo Železná Sparta. Dresy jsou podle nejmodernějších technologií.

„Velmi příjemně se nosí a snad budou i vítězné,“ přál si kanonýr Libor Došek. Niké elegantně obléká Spartu od hlavy k patě i na trénink a volný čas. Hráči mají k dispozici nejnovější modely kopaček a hrát budou s novými míči, oficiálními pro Pohár UEFA.

Staronovým generálním partnerem Sparty je sázková kancelář Fortuna. „Když se chceme prezentovat ve fotbale, tak nikdo lepší tu není. Smlouva je podepsána na dva roky,“ řekl generální ředitel Fortuny Martin Todt. Novým partnerem je i pojišťovna Axa.

elt, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..