Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Matějovský: Má účast v reprezentaci nám body nepřinese

23. října 2007 10:00

Hodně roztrpčený byl po utkání mladoboleslavský tvůrce hry Matějovský. Jako den a noc se ukázala jeho poslední dvě odehraná utkání. Zatímco v minulém týdnu slavil v základní sestavě české reprezentace postup na ME, který korunoval navíc premiérovou branku v národním dresu, v pondělní dohrávce nezabránil prohře s posledním Libercem, který porazil Mladou Boleslav na jejím hřišti 2:0.

Jak jste prožíval chvíle po neproměněné penaltě?

Co jsem mohl říkat, nadával jsem. Věřil jsem, že to dotáhneme do úspěšného konce, ale nevyšlo to. Tak nezbývá, než se teď klukům omluvit.

Měl jste zprávy, že by se na vás mohl přijet v tomto utkání podívat?

Jestli někdo přijede nebo nepřijede, to může jít mimo mě. Tenhle zápas jsme měli zvládnout a nezvládli jsme a já na tom mám díl viny.

Vnímáte ten rozdíl mezi týdnem minulým, kdy jste slavil s reprezentací, a ten nynější, kdy jste v lize na vlastním hřišti prohráli?

Samozřejmě jsem se musel soustředit na tento zápas. S reprezentací to bylo hezké, ale už je to pryč. To, že jsem odehrál v reprezentaci nějaký zápas, nám body nepřinese.

V utkání jste byl mírně indisponovaný se zavázaným malíčkem...

Ano, mám tam nějaký natažený vaz.

V posledních ligových utkáních jste měli bodové úspěchy, myslíte si, že by vás tato prohra s Libercem mohla od stoupání v tabulce odvrátit?

To si nemyslím, my jsme fakt chtěli jít za vítězstvím, tenhle zápas jsme bohužel nedotáhli. Nedá se říct, že bychom odehráli nějaký katastrofický zápas, nám tam prostě nepadly šance. Věřím ale, že budeme dál vítězit!

mv, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..