Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisty Karviné posílil záložník Mikuš z Jihlavy

20. srpna 2020 12:50 - Karviná

Další posilou fotbalistů Karviné se stal slovenský záložník Rajmund Mikuš. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní hráč přestoupil z druholigové Jihlavy. Mikuš doposud v nejvyšší soutěži na Slovensku ani v Česku nepůsobil, v Jihlavě však karvinské funkcionáře v minulé sezoně zaujal šesti vstřelenými góly.

 

"Patřil mezi naše vytipované fotbalisty, Jihlavě v minulé sezoně pomohl. Jednání se táhla, proto jsem opravdu rád, že se podařilo vše dotáhnout ještě před prvním mistrovským utkáním," řekl sportovní ředitel Karviné Lubomír Vlk na klubovém webu.

Kouč karvinského mužstva Juraj Jarábek může s novou posilou počítat už v nedělním utkání proti Ostravě. "Na Slovensku měl výborná čísla, vyhlédla si ho Jihlava, kde před rokem zakotvil. Na Vysočině mu končila smlouva až za půl roku, ale díky dobré práci našeho sportovního ředitele se podařilo transfer zrealizovat už nyní," řekl Jarábek.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..