Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Liberečtí fotbalisté Dočkal a Kerič jsou blízko přestupu do Turecka

10. července 2010 12:02 - ISTANBUL/PRAHA

Liberečtí fotbalisté Bořek Dočkal a Andrej Kerič jsou blízko přestupu do tureckého Konyasporu. V pátek odcestoval na obhlídku nového působiště český záložník Dočkal, v sobotu stejným směrem vyrazil i chorvatský útočník Kerič.

Podle Dočkalova hráčského agenta Pavla Zíky ze společnosti Sport Invest by už v sobotu mohl Dočkal podepsat smlouvu na 1+3 roky. "Kluby jsou už domluvené, s týmem by měl Bořek absolvovat také první trénink," uvedl Zíka.

To potvrdili i liberečtí funkcionáři na klubovém webu. "Uvidíme, podle všeho chtějí vybudovat ambiciózní tým. Slibují nový stadión i výborné zázemí. Mohl by to být krok dopředu v mé kariéře," uvedl Dočkal.

Andrej KeričAndrej Keričfoto: Vlastimil Vacek

V sobotu vyrazil do Turecka domluvit svoje angažmá také Kerič v doprovodu Jiřího Rosického, který zastupuje během jednání agenturu ISM. "Dojde k posledním přestupovým jednáním, hráč by měl absolvovat zdravotní testy a připojit se k týmu," uvedl hráčův agent Pavel Paska.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..