Rubriky:

FORTUNA:LIGA

VIDEO: Ten Petrouš se zbláznil, vole. Slavia na paškálu Bosáka s Táborským

24. listopadu 2010 09:38 - PRAHA

Fotbalová bída v podání Mladé Boleslavi a pražské Slavie v prvním poločase sobotního utkání Gambrinus ligy nezůstala bez povšimnutí komentátorů televizního přenosu Jaromíra Bosáka a Vladimíra Táborského. Jenže jejich jedovaté poznámky o aktérech zápasu, které během poločasové přestávky neměl nikdo slyšet, unikly živě do éteru. A fotbalový národ se nad trefnými komentáři obou borců dobře baví.

 

Radek Petrášek, ČTK

"To mi řekni, trénujou voni vůbec střelbu? Nebo to maj zakázaný od doktora?" ptá se Bosák svého kolegy okamžitě po skončení prvního poločasu na hru Slavie. A Táborský nezůstává pozadu: "Teď jsem se schválně koukal, jak šli ze hřiště. Ten Černý jde s tím boleslavákem a směje se? Já bych byl nasranej!"

"Že by se ho ptal, kam půjdou večer?," směje se Bosák. "Jojo, co děláš zejtra ráno? Relax, vole," přidává se Táborský a oba se dobře baví. Ironicky samozřejmě. "Copak takhle se hraje o sestup? Kdyby přijeli do Ostravy nebo do Brna, tak by na ně pěkně hulákali. Tady je ticho a kluci si blbnou," zlobí se Táborský na slávisty.

"Těm chybí Řepka, vole. Protože voni si nic neřeknou... Po tom gólu musí Hubáček lézt po čtyřech a já ho musím seřvat jak malýho kluka, jenže všichni jsme velký kamarádi... Hlavně na sebe nebudeme zlí, vole," rozčiluje se Bosák nad inkasovaným gólem Slavie.

"Ten Petrouš se zbláznil," říká populární komentátor České televize o novém trenérovi sešívaných a neopomene si rýpnout ani do bývalého kouče Slavie Jarolíma. "Když jsou tihle frajeři tak dobří, proč si je nenatahal s sebou na Slovensko? Protože věděl, že to žádná sláva není."

Soukromé povídání mezi Bosákem a Táborským mohli slyšet fanoušci, kteří sledovali přenos po internetu na stránkách tipovani.cz. Chybou bylo, že technici během poločasové přestávky nevypnuli mikrofony obou komentátorů. Nejen fotbalovým fanouškům to ale evidentně nevadí.

grg, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..