Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisté Slovácka ladí fyzičku na běžkách na tratích Zlaté lyže

11. ledna 2011 12:45 - NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

Tréninky na běžkách na tratích Zlaté lyže v Novém Městě na Moravě jsou v tomto týdnu hlavní náplní zimní přípravy fotbalistů Slovácka. Po podzimu devátý tým ligové tabulky vsadil pod vedením trenéra Miroslava Soukupa na začátku ledna výhradně na nabírání fyzické kondice.

 

/www.redbull.cz, ČTK

Kromě běžek tak fotbalisté dopoledne běhají do okolních kopců po svých, pracují také v posilovně. Na programu jsou i kompenzační cvičení a rehabilitace.

První den fotbalisté s běžkami hodně zápolili. Po víkendovém biatlonovém Poháru IBU byly totiž novoměstské tratě připravené pouze na bruslení. "Těžko říci, zda je tento styl náročnější. Dnes už jsme se s pořadateli domluvili, že nám najedou alespoň jednu klasickou stopu. Tak jsme mohli namazat lyže a jezdit klasicky," uvedl Soukup.

Ve stopě i posila Cissé 

Na běžkách se objevila i nová posila Slovácka Amadou Cissé, pro guinejského hráče však byl lyžařský pohyb hodně nezvyklý. "Absolvoval dva čtyřkilometrové okruhy. Potom si ale raději běžky sundal," řekl trenér.

Také Vysočinu však nyní zasáhlo citelné oteplení. "Počasí sice není zcela ideální, drobný déšť nám ale nevadil. Na lyžařských tratích leží zhruba třicet centimetrů přírodního sněhu, teploty se pohybují okolo nuly. Plánované objemy tréninků ale zatím plníme," poznamenal Soukup.

ČTK

ČT sport Pardubice - Olomouc dnes 18:00
20201127T18:00:00+0100
Pardubice vs. Olomouc
Pardubice vs. Olomouc
Pardubice
Olomouc

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..