Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Dukle na začátku přípravy chyběl nejlepší střelec Beauguel

3. ledna 2015 16:12 - Praha

Fotbalisté pražské Dukly v sobotu zahájili zimní přípravu na jarní část sezóny tradičními zátěžovými testy. Trenérovi Luboši Kozlovi na pražské Fakultě tělesné výchovy a sportu chyběl nejlepší střelec Jean-David Beauguel, který ještě nedoléčil zraněný kotník.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Autor sedmi podzimních ligových gólů si poranil vazy v prosincové přípravě s amatérským celkem z Jaroslavi. Jeho stav se ale zlepšuje. "Nyní probíhá zásadní fyzioterapeutická práce a po šesti týdnech fixace půjde znovu na kontrolní rezonanci, po které započne rekondiční program," vysvětlil kondiční trenér Antonín Čepek.

Vedle francouzského útočníka nebyl přítomen už jen Néstor Albiach. Španělský ofenzivní hráč bude po operaci kolena půl roku mimo. "Je momentálně v domácím léčení po plastice zkříženého vazu a hlásit se bude až 10. ledna na první tréninkové jednotce," přidal Čepek.

Naopak po dlouhodobých zdravotních problémech už je k dispozici slovenský záložník Róbert Koval. "Z návratu Róberta mám radost. Doufám, že mu zdraví vydrží. Bereme ho jako posilu," řekl kouč Dukly Luboš Kozel.

Ke kondičním testům přizval i čtveřici juniorů Ondřeje Brejchu, Daniela Reitera, Daniela Tetoura a Ladislava Vopata. "Výsledky měli trochu rozdílné, ale počkáme si na závěrečný vypočítaný výsledek, který je pro nás důležitější. Ovšem u těchto hráčů je na hodnocení ještě čas," konstatoval Kozel.

Devátý celek ligové tabulky čeká první přípravný zápas za týden proti Českým Budějovicím v rámci Tipsport ligy. "Samozřejmě budeme chtít vyhrávat, ale výsledek pro nás není podstatný. Pro nás je důležité, jak budou hráči hrát, jak se budou prezentovat, abychom zjistili, s kým do jara počítat a s kým ne," upozornil trenér Dukly. Jeho svěřenci se v lednu utkají také se Slovanem Bratislava nebo Žilinou a na začátku února zamíří na soustředění na Kypr.

ČTK

  0:3 Sparta - Slavia 0:3   dohráno
20190922T18:00:00+0200
Sparta vs. Slavia
Sparta vs. Slavia
Sparta
Slavia
  2:0 Ml.Boleslav - Ostrava 2:0   dohráno
20190922T15:30:00+0200
Ml.Boleslav vs. Ostrava
Ml.Boleslav vs. Ostrava
Ml.Boleslav
Ostrava
  Jablonec - Olomouc   dnes 18:00
20190923T18:00:00+0200
Jablonec vs. Olomouc
Jablonec vs. Olomouc
Jablonec
Olomouc

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..