Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Dudovi jsem se omluvil hned na hřišti a ještě na hotelu, hájí se Limberský

25. ledna 2015 19:48 - Belek

Fotbalisté Viktorie Plzeň mají za sebou oba přípravné zápasy v rámci soustředění v turecké Antálii. V sobotním duelu s Legií Varšava (1:2) došlo po faulu Davida Limberského k zranění záložníka Legie Ondreje Dudy, které ze strany polského klubu vyvolalo pobouřenou reakci.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V jedenácté minutě přípravného utkání došlo k souboji, po kterém musel nedobrovolně opustit hřiště zraněný slovenský záložník Legie Ondrej Duda.

„Jednalo se o situaci, ve které rozhodovaly desetiny vteřiny. Já bohužel přišel do souboje později, než jsem chtěl. Osobně mě mrzí vyjádření, která za nešťastnou situaci hledají úmysl zranit protihráče," říká k incidentu David Limberský pro klubový web.

„Ondrejovi jsem se omlouval bezprostředně po střetu a po mém vystřídání jsem se pokoušel vše vysvětlit také hráčům a trenérům Legie přímo na lavičce. S Ondrejem jsem byl v kontaktu i na hotelu, zopakoval jsem, jak mě mrzí jeho zranění a popřál mu brzké uzdravení. Věřím, že se co nejdříve vrátí na fotbalové trávníky," dodává Limberský.

Hráčům za fauly nikdy netleskám, ujišťuje Koubek

V prohlášení prezidenta Legie Boguslawa Lesnodorskiho zazněla také výtka směrem k trenérovi Miroslavu Koubkovi, který údajně svým hráčům za podobné zákroky tleskal.

„Toto chci razantně odmítnout. Popsaný výrok prezidenta je daleko za hranou fotbalové etiky a já se chci ohradit vůči nařčení, že bych se měl kdykoli takového chování dopustit, neboť toto prohlášení zkrátka není založené na pravdě," zdůrazňuje kouč Koubek.

„Současný stav slovenského reprezentanta Dudy mne mrzí, přeji mu, aby se dal co nejdříve dohromady a do budoucna se mu podobná zranění vyhýbala," uzavírá Miroslav Koubek.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..