Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Na fanoušky Sparty a Bohemians dohlédnou stovky policistů

23. října 2015 15:39 - Praha

Několik stovek pražských policistů bude v neděli v pohotovosti kvůli utkání nejvyšší fotbalové soutěže mezi Spartou a Bohemians Praha 1905. Policie bude sledovat pohyb fanoušků po městě, případně zajistí jejich doprovod ke stadiónu. Dohlédne na veřejný pořádek i bezpečnost v dopravě. Na webu to dnes oznámila pražská policejní mluvčí Iveta Martínková.

 

Michal Kamaryt, ČTK

Na derby, které začne na letenském stadiónu v 18:00, by lidé měli přijít s dostatečným časovým předstihem, upozornila mluvčí. "Samozřejmě platí zákaz zahalování obličejů a používání pyrotechniky. Pořadatelé budou také všechny návštěvníky u vstupu kontrolovat, zda na stadión nevnášejí nebezpečné předměty nebo pyrotechniku," dodala.

Policie předpokládá, že v okolí stadiónu na Letné zhoustne doprava a budou se tvořit kolony. Vyzvala proto fanoušky, aby na utkání přijeli spíš městskou hromadnou dopravou. "Policisté z oddělení řízení dopravy budou dělat maximum, aby byla doprava co nejplynulejší, budou řídit křižovatky v okolí stadiónu a usměrňovat provoz," uvedla Martínková.

Na bezpečnostních opatřeních kolem zápasu se budou podílet policisté z pořádkové, kriminální, dopravní a cizinecké policie a také členové antikonfliktního týmu. Pomáhat jim bude i městská policie.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..