Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Švec bude Bohemce chybět minimálně měsíc

16. března 2017 17:20 - Praha

Zápas blbec, stěžoval si trenér Miroslav Koubek. Klokani nejenže ve středeční dohrávce prohráli 0:1 s Plzní, ještě přišli o zraněného defenzívního univerzála Michala Švece. Zkušený hráč se v průběhu prvního poločasu zranil a bude chybět déle, než kouč bezprostředně po zápase doufal.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Michal Švec u postranní čáry špatně došlápl, odkulhal ze hřiště a musel ve 36. minutě střídat.

"Přišli jsme o jednu z opor, snad se dá během reprezentační přestávky do pořádku," doufal trenér Miroslav Koubek po zápase.

Čtvrteční zprávy ho ovšem nepotěšily. "Jedná se o poranění vazů v kotníku. Deset dní sádra a absolutní klid. Poté se Michal podle bolesti zapojí do tréninkového procesu," avizuje na klubovém webu člen lékařského týmu Martin Vávra.

Švec tak bude na hřišti chybět minimálně následující tři kola s Duklou, Příbramí a Jihlavou. Absentovat bude i v utkání MOL Cupu. "V lepším případě mluvíme o třech až čtyřech týdnech absence," souhlasí Vávra.

"Věřím, že to zvládneme i bez Švece. V Brně z důvodu změny rozestavení i včera s Plzní zaskočil Michal Šmíd a zvládl zápasy bez problémů," poukazuje trenér Koubek. "Horší je, že už nemáme dalšího stopera," mračí se.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..