Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fanouškům Hradce Králové hrozí za chování ve Zlíně tresty

3. dubna 2017 13:14 - Zlín

Několik fanoušků Hradce Králové se při sobotním utkání 22. kola první fotbalové ligy ve Zlíně podle policie dopustilo přestupků. Na stadionu použili dýmovnice, zápalné svíce a petardy. Hrozí jim pokuta nebo zákaz vstupu na fotbalové zápasy, řekla dnes ČTK policejní mluvčí Lucie Javoříková.

 

Josef Omelka, ČTK

Jeden z fanoušků královéhradeckého mužstva se pokusil na stadion pronést pyrotechniku, dalším se to povedlo a ve druhém poločase ji v sektoru hostů použili. "Jeden z fanoušků dokonce vylezl na oplocení, přičemž držel hořící svíci a mával s ní kolem sebe," popsala mluvčí.

Pyrotechniku na stadionu likvidovali hasiči. O fanoušky, kteří porušili návštěvní řád, se postarala policie. Policisté ještě vyhodnocují záznamy z kamer, zkontrolovali také totožnost všech lidí, kteří byli v sektoru určeném pro fanoušky hostů.

Ti měli po utkání důvod k radosti, protože Hradec Králové ve Zlíně vyhrál 3:1. Zápas sledovalo více než 4000 diváků, hostům jich fandilo asi 40.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..