Pilík se upsal Zbrojovce Brno na tři roky

2. června 2017 09:22 - Brno

Záložník Tomáš Pilík podepsal po přestupu z Příbrami do Brna v novém působišti smlouvu na tři roky. Osmadvacetiletý fotbalista by měl v týmu Zbrojovky nahradit kapitána Pavla Zavadila, který odešel do Opavy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Získáme v něm podobný typ hráče, včetně precizních standardek," uvedl trenér Svatopluk Habanec na webu brněnského klubu.

Pilík strávil v Příbrami celou dosavadní kariéru s krátkými přestávkami na hostováních v Ústí nad Labem a Ostravě. V nejvyšší soutěži odehrál 243 zápasů, ve kterých zaznamenal 23 gólů a 29 asistencí.

"Těším se, je to nová výzva a motivace. Brno o mě stálo a jsem rád, že to dopadlo. Už v pondělí si pojedu vybírat byt, abych to pak nemusel řešit z voleje," řekl Pilík, který si v uplynulém ročníku připsal osm branek a sedm asistencí, ale Příbrami to nakonec k ligové záchraně nestačilo.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..