Fotbalisté Dynama Kyjev vyhráli v lize třetí zápas za sebou

Kyjev

Fotbalisté Dynama Kyjev si před čtvrtečním zápasem Evropské ligy v Jablonci nad Nisou připsali v domácí soutěži třetí vítězství za sebou. Ukrajinský vicemistr vyhrál navzdory dvěma červeným kartám na hřišti městského rivala Arsenalu Kyjev 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral Mikkel Deulund.

Kapitán fotbalové Slavie Milan Škoda se pere s přesilou hráčů z Dynama Kyjev v utkání 3. předkola Ligy mistrů.

Jednadvacetiletý dánský záložník se trefil ve 35. minutě po přihrávce Morozjuka. Ve druhém poločase museli po červených kartách předčasně ze hřiště brankář Buščan a obránce Šabanov, poslední tým ukrajinské ligy ale závěrečnou čtvrthodinovou přesilovku proti devíti nevyužil.

Dynamo nastoupilo v sestavě Buščan - Pivarič, Šabanov, Burda, Kedziora - Bujalskij, Sydorčuk - Verbič (77. Kádár), Duelund (56. Bojko), Morozjuk (73. Besedin) - Cygankov.